
- Готово до відправки
- Код: 20391-1
Табурет пластиковий пінгвін Туреччина ТВ-240 Кухонний стілець 29*29 cm H 36 cm
428 ₴
+380 (95) 732-74-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Табурет пластиковий пінгвін Туреччина ТВ-240 Кухонний стілець 29*29 cm H 36 cm. Доставка в усі регіони України.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність підлокітників | Немає |
| Тип мебели | табурет |
| Форма сидіння | квадратна |
| Матеріал каркаса | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Табурет пластиковий пінгвін Туреччина ТВ-240 Кухонний стілець 29*29 cm H 36 cm |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Висота | 360 мм |
- Ціна: 428 ₴

